تلسکوپ الکترونیکی جدید Stellina

تلسکوپ  Stellina  را همه جا با خود به همراه داشته باشید

تلسکوپ Stellina را به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم می توانید به آسانی در کوله پشتی و یا چمدان خود جای دهید و هر کجا که می روید، آن را همراه خود داشته باشید. این تجهیز از نظر قابلیت اعتماد و ارگونومی بسیار عالی بوده و استفاده از آن برای تمام کاربران، راحت و آسان است.

در 5 دقیقه برای استفاده آماده خواهد بود

رایانه استفاده شده در این دستگاه، امکان بهره وری بهینه از هوش درونی آن را فراهم می کند. بلافاصله پس از تثبیت سه پایه، Stellina به صورت خودکار تنظیم شده و شما می توانید بی درنگ به رصد آسمان بپردازید. با استفاده از این مزیت Stellina می توانید در وقت خود برای راه اندازی تلسکوپ صرفه جویی کنید و بلافاصله از زیبایی آسمان شب لذت ببرید.

یک تلسکوپ هوشمند

با هیچ محدودیت فنی مواجه نخواهید شد! Stellina  اولین تلسکوپ هوشمندی است که تنظیمات، نشانه روی، هدایت و پردازش تصاویر را به صورت خودکار کنترل می کند. کارکردهای هیجان انگیز متعددی که توسط گروه مهندسین ما برای Stellina طراحی شده است، شما را شگفت زده خواهد کرد.

جهان … در دسترس شما

اپلیکیشن موبایل  Stellina برای شما این امکان را فراهم می کند که تلسکوپ خود را با استفاده از یک گوشی و یا تبلت هوشمند، کاملاً تحت کنترل داشته باشید. در صورتی که به اینترنت متصل باشید، می توانید عکس های خود را در شبکه های اجتماعی و یا در انجمن کاربران Stellina به اشتراک بگذارید.

اولین تلسکوپ یکپارچه

شرکت Vaonis تلسکوپ یکپارچه سبک، سریع و قابل اعتمادی طراحی کرده است که اجزای آن (موتور، رایانه و پردازشگر تصویر) با یکدیگر تعامل مناسبی دارند. بی دردسر از لحظات بی نظیر رصد آسمان شب، لذت ببرید.   

آنچه از کیهان می بینید، به اشتراک بگذارید

اگر گوشی یا تبلت شما به اینترنت متصل باشد، می توانید مستقیماً عکس های گرفته شده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به انجمن آنلاین ما ملحق شده، برای بهبود تصویربرداری و افزایش دانش خود در زمینه ستاره‌شناسی، از نظرات و مشورت با دیگر اعضا استفاده کنید.

برای مشاهده جزئیات این تلسکوپ میتوانید به سایت vaonis که در انتها می آید مراجعه نموده و اطلاعات کامل آن را دریافت نمایید. نکته جالب در مورد بالای آن است که نزدیک به 2000 یورو میباشد . 

منبع : vaonis.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.